KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13462182
nr 1346 2182
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, daterad 1977, bladets mått: 50x64cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:12:21
150 kr
250 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén